Пошук

Вишиванка – національна святиня!

Всесвітній день вишива́нки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Щороку в третій четвер травня відзначається міжнародне святое і у цей день кожен українець одягає вишиванку й виходить у ній на роботу, в університет, школу чи садочок.

19 травня 2016 року студенти Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара привітали усіх мешканців та гостей міста Дніпропетровська , чудовим концертом, просто неба у парку Т.Г.Шевченка, на майданчику біля Палацу студентів зі святом - Днем вишиванки.

Для всіх присутніх співали - Студія сучасного вокалу «Мрія » - керівники Оксана Рудковська та Дмитро Свинаренко, Аліна Гроховська, Ганна Коршунова, випускниця нашого університету - Юлія Надточі. З чудовими хореографічними композиціями виступили - зразковий театр танцю «Рассвет» - керівник Ольга Вінокурова, народний ансамбль фольклорного танцю «Веселка» - керівник Сергій Жир . Бурхливі овації супроводжували чудову композицію ансамблю скрипалів «Овація» - керівник Владислав Лисан .

Особлива подяка дебютантам концерту, студентам другого курсу історичного факультету – Анні Водонос та Глібу Стрижко. День вишиванки - це збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення держави загалом. - Як показує досвід, люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже в стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів. Тож ми бажаемо всім нам – сили, краси, добробуту та миру!

Designed by Сайт города Читы

Презентація