Пошук

Традиційна зустріч Леоніда Кучми та випускників 1960-го року фізико-технічного факультету ДНУ

27 вересня 2019 року у Палаці студентів Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара відбулась щорічна зустріч президента України (1994 - 2005рр.) Леоніда Даниловича Кучми з однокурсниками - випускниками фізико-технічного факультету 1960 року.
Традиційно перед початком офіційної частини заходу випускників вітали колективи Палацу студентів: народна студія сучасного вокалу «Мрія» (керівники Оксана Рудковська та Людмила Іщенко), народний ансамбль фольклорного танцю «Веселка» (керівник Сергій Жир), народна циркова студія «Радуга» (керівник Тетяна Золотова) та ансамбль скрипалів «Овація» (керівник Владислав Лисан).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Важлива подія

23 вересня 2019 року у Палаці студентів Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара відбулося засідання Художньої ради, на якому Вадим Стукало, директор Палацу студентів, передав повноваження директора Оксані Рудковській, художньому керівнику Палацу студентів.

Ще студентом Дніпропетровського державного університету, Вадим Стукало став заступником секретаря комітету комсомолу університету, потім був заступником голови профспілкового комітету, членом обкому профспілки працівників освіти та науки. У 1995 році обійняв посадудиректора Палацу культури студентів.

За професійні знання, досвід та компетентність у роботі Вадим Стукало в 1999 році нагороджений медаллю "За заслуги перед містом".

У 1999 році у Палаці студентів ДНУ завдяки директору була відкрита «Галерея гетьманів України», яка і досі залишається єдиним зібранням в Україні, яке експонує портрети 17 найвидатніших козацьких воєначальників та меценатів України ХVIІ - ХVIIІ століття.

У 2000 році Вадиму Стукало було присвоєне звання заслуженого працівника культури України.

За ініціативою директора у 2010 році студентками факультету української й іноземної філології та мистецтвознавства кафедри образотворчого мистецтва і дизайну виконано розпис стелі правої галереї Палацу студентів Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара. У 2018 році було проведено роботу по розпису стелі лівої галереї Палацу.

Оксана Рудковська у 1993 році, навчаючись на 4-ому курсі Дніпропетровського державного університету на філологічному факультеті, була прийнята на роботу до Палацу на посаду методиста ІІ категорії. Згодом стала завідуючою дитячим сектором, а з 1999 року – художнім керівником Палацу студентів. У 2001 році започаткувала вокальний колектив «Мрія», який у 2006 році отримав звання «народний».

Оксана Рудковська започаткувала Всеукраїнський фестиваль «Музичне сузір’я України», безліч разів виступала у якості режисера, члена журі та ведучої фестивалів «Студентська весна», «Рампа», «Театральна сесія» та інших.

Має нагороди: медаль «За заслуги перед ДНУ», медаль «За служіння мистецтву», особливу відзнаку Президентського фонду «Україна» Леоніда Кучми.

Зараз отримує другу вищу освіту за напрямком «Режисура та викладання фахових дисциплін» у Київському національному університеті культури і мистецтв (м.Київ).

 

«Посвята у студенти - 2019»

31 серпня 2019 року на площі перед Палацом студентів Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара відбулося урочисте свято першокурсників «Посвята у студенти».

До початку офіційної частини глядачі мали можливість побачити виступи творчих колективів Палацу студентів та гостей заходу – музичного гурту «Вертеп», на чолі з лідером групи – Тимофієм Хом’яком.

 

Традиційно офіційну частину розпочинав ректор ДНУ – Микола Вікторович Поляков, доктор фізико-математичних наук, заслужений діяч науки і техніки України, член-кореспондент Національної академії наук України. Ректор привітав студентів зі вступом до лав університету та оголосив свято «відкритим», передавши символічний студентський квиток представникам нового покоління студентів, першокурсникам факультету психології - Домбровському Данилу та Папіній Марії.

Також вшанували пам'ять викладачів та студентів університету, добровольців, що пішли на фронт захищати рідну землю від загарбників під час Другої світової війни і тих, хто на передовій у зоні АТО захищав свою рідну землю. Право покласти квіти до Пам’ятника загиблим студентам було надане студентам-першокурсникам:

- студенту факультету фізики, електроніки та комп’ютерних систем, Фурсім Михайлу;

- студентці факультету прикладної математики, Кречетовій Олені;

- студентці юридичного факультету, Агіній Аліні;

- студентці факультету суспільних наук і міжнародних відносин, Демченко Єлізаветі;

- студентці факультету української й іноземної філології та мистецтвознавства, Рудовій Нелі;

- студенту факультету медичних технологій, діагностики та реабілітації, Мануйленко Станіславу;

- та студентці факультету систем і засобів масової комунікації, Ковтун Єлізаветі.

Далі прозвучало вітальне слово від доктора філологічних наук, професора факультету української й іноземної філології та мистецтвознавства, нагороджена знаком «Кращий учений ДНУ - 2019», Олени Василівни Гурко. Професор передала студентці факультету економіки, золотій медалістці, призеру районних та міських олімпіад з історії та англійської мови, Бобровій Дар’ї та студенту механіко-математичного факультету, який отримав 200 балів по ЗНО з фізики, зайняв І місце на обласному етапі з фізики - Політіка Владиславу символічну залікову книжку.

 

Голова ради студентів університету, Тимур Бут, проголосив разом із першокурсниками клятву студента:

  • Бути гідними звання студента університету!

Клянемось!

  • Жити, вчитись і працювати згідно зі званням «Студент ДНУ»!

Клянемось!

  • Бути взірцем моральної чистоти та високої духовності!

Клянемось!

  • Знати історію рідного краю, мову, культуру, звичаї, обряди, побут, традиції українського народу!

Клянемось!

  • Знати Конституцію, закони України, державну і університетську символіку, свої права та обов’язки!

Клянемось!

  • Стати професіоналом найвищого ґатунку, фахівцем світового класу!

Клянемось!

  • Бути свідомим громадянином, полум’яним патріотом нашої рідної України!

Клянемось!

Клянемось!

Клянемось!

 

На честь нового покоління студентів у виконанні хорової капели викладачів «Просвіта» та народної студії сучасного вокалу «Мрія» Палацу студентів пролунав стародавній студентський гімн «Гаудеамус»!

 

Естафету спортивних досягнень від старшокурсників до первачків передав, вручивши символічний кубок, чемпіон світу, багаторазовий чемпіон Європи, кандидат у майстри спорту з карате, Пулін Дмитро. Кубок прийняла студентка-першокурсниця хімічного факультету, яка отримала 200 балів по ЗНО з хімії, майстер спорту міжнародного класу з водних лиж, чемпіонка Європи, Шевцова Єва.

Традицію саджати символічне дерево до «Алеї надії», розпочату мером міста, випускником нашої славетної Альма-Матер, Борисом Філатовим, цього року випала честь:

- студентці біолого-екологічного факультету, Кучерявій Марині;

- студентці історичного факультету, Ходусенко Ірині;

- та студенту фізико-технічного факультету, Кудаєву Євгену.

  • Як тримається міцно дерево своїм корінням за землю, так і Ви тримайтеся за науку!
  • Як стрімко воно прагне у височінь, так і ви прямуйте до своєї мети!
  • Як рясно воно вкривається зеленню навесні, так і ви приносите плоди своєї праці на благо нашої країни!

Запальним танцювальним номером за участі ради студентів університету завершилось свято, фінальним акордом став Гімн ДНУ та спрaвжній вибуx eмоцій  у вигляді яскрaвого фeйєрверку-конфeті.

 

 

Designed by Сайт города Читы