Пошук

Фестиваль вакансій

17 квітня 2019 року у Палаці студентів Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара відбувся захід «фестиваль вакансій», який поступово стає традиційним. Організатором виступає комітет Ради студентів з питань працевлаштування. Цього разу для студентства університету були проведені презентації представниками багатьох компаній роботодавців різних напрямків діяльності , таких як маркетинг, торгівля, call-центри, IT-компанії (Zone3000, Study Group, Simply contact, IT курси, Devaducation, VARUS, Global bilgi).

«У Колі Друзів – 2019»

     14 квітня 2019 року на сцені Палацу студентів Дніпровського університету імені Олеся Гончара відбувся Vювілейний фестиваль циркового мистецтва України «У Колі Друзів – 2019».

     Цього року фестиваль проводився в новому форматі: колективи надсилали відеозаписи своїх номерів, а компетентне журі на чолі з Олесею Шабашовою – дипломованим артистом цирку (повітряна гімнастка) Київської Муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, обирало кращі номери на Гала-концерт. Для концерту було відібрано 16 номерів, у яких були задіяні понад 100 дітей з Харківської, Дніпропетровської, Запорізької, Донецької областей. Найменшим учасникам виповнилося всього три роки! Але незалежно від віку, рівень циркового мистецтва був на висоті!

     Гран-прі фестивалю отримав Народний художній колектив танцювально-циркова студія «Надежда», керівники Крючкова Олена, Жигальцов В’ячеслав.

     Завдяки Студентській Раді Дніпровського національного університету на Гала-концерт були запрошені діти з дитячих будинків у якості глядачів.

     Також студенти нашого університету організували ігрову програму для всіх учасників фестивалю.

Посилання на офіційну сторінку групи фестивалю https://www.facebook.com/groups/517769998593917/?multi_permalinks=765020450535536%2C764994787204769%2C764994493871465%2C765002613870653&notif_id=1555272869010151&notif_t=group_activity

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8

 

9

 

10

 

ІІІ Відкритий музично-поетичний конкурс студентів-поетів «POETRY - 2019»

6 квітня 2019 року у Палаці студентів Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара відбувся ІІІ Відкритий музично-поетичний конкурс студентів-поетів «POETRY- 2019», що був заснований три роки тому саме у нашому Палаці! Із п’ятнадцяти учасників фіналу - вісім представляли наш університет!

До складу журі увійшли:

Олена Іванівна Швець-Васіна, поетеса, композитор. Член Конгресу літераторів України і Асоціації композиторів Придніпров'я. Автор 6-ти книг поезії. Автор і виконавець пісень. Лауреат всеукраїнських і міжнародних літературних премій та міських і обласних музичних конкурсів. Член редколегії міжнародного літературного альманаху "Форум" та оргкомітету Міжнародного фестивалю літературних видань "Рідкісний птах".

           Еліна Іванівна Заржицька, письменниця, журналістка, член Національних спілок письменників та журналістів України, драматург, громадський діяч, керівник секції літератури для дітей та юнацтва при НСПУ, лауреат низки міжнародних та всеукраїнських конкурсів, у тому числі "Коронація слова", автор понад 20 книжок для дітей та юнацтва.

         Пасько Ірина Володимирівна, доцент кафедри української літератури, кандидат філологічних наук.

Наталія Сириця, акторка народного театру-студії "Маски" Палацу студентів ДНУ, володарка гран-прі Всеукраїнського конкурсу "Усмішки Павла Глазового".

Головою журі стала Некрасовська Людмила Віталіївна, член НСПУ, голова Дніпропетровської обласної організації всеукраїнської творчої спілки "Конгрес літераторів України", лауреат 13 міжнародних літературних премій, автор 20 книг, вірші переведені багатьма мовами.

6 фіналістів конкурсу стали переможцями в окремих номінаціях. Серед них – три студенти нашої Almamater: Максим Чурков, Катерина Бражко та Єлізавета Кондрашова!

Окрім дипломів та подарунків, переможці отримали збірку віршів поетів, що була видана до сторіччя ДНУ. До збірки увійшли твори письменників-класиків, що закінчили наш університет, співробітників, студентів, серед яких є переможці різних номінацій конкурсу "POETRY"!

Сподіваємося на подальші творчі зустрічі у Палаці студентів ДНУ! Успіхів вам, молоді поети!

Міс і Містер ДНУ - 2019

28 березня у Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара відбулося традиційне яскраве студентське шоу «Міс і Містер ДНУ-2019».

У цей хвилюючий день за почесні титули змагалися 15 гарних, креативних і талановитих учасників: восьмеро дівчат та семеро юнаків. Тематичне спрямування свята – «Розкрий власну душу!» – зорієнтувало творчі пошуки студентів. Кожен із них сприйняв участь у конкурсі по-різному: для когось це цікавий і важливий у житті проект, для іншого – можливість відкрити в собі щось нове й досі невідоме, знайти нові знайомства, збагатитися цінним досвідом. Протягом двох місяців інтенсивної підготовки учасники пройшли численні фотосесії, постановки, інтерв’ю. Про «внутрішню кухню» шоу розповіла представниця оргкомітету заходу й студради ДНУ Катерина Степаненко, першокурсниця факультету систем і засобів масової комунікації: «Незалежно від факультету і курсу, на кастинг міг прийти кожен бажаючий. Найкращих обирали за критеріями: вмінням правильно поводитися на сцені, дефілювати та мати певний талант. Наше масштабне шоу передбачає дуже багато концертних виступів. Так, учасники підготували два види номерів: по-перше, ті, які вони створювали з організаторами: три дефіле й спільний танець. Також кожен учасник запропонував власний творчий номер, який він готував зі своїми друзями, хореографами тощо. Хочу відзначити, що коли дівчата й хлопці тільки розпочали підготовку до конкурсу, кожен був сам по собі, але поступово завдяки талановитим організаторам усі учасники дуже здружилися. І тепер вони не уявляють, як можна змагатися між собою творчими номерами».

 

Захід традиційно проходить за підтримки міської ради Дніпра. З вітальним словом до учасників та гостей свята звернулася заступник начальника управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики Дніпровської міськради Анна Браткова: «Ви сучасні, красиві, у вас завжди проходять масштабні яскраві заходи. Це й не дивно, адже ваш виш – один із найкращих в Україні та перший у місті. Бажаю вам завжди тримати цю першість. А сьогодні хай переможе найкращий!»

Учасників оцінювали: директор Молодіжного центру Дніпра Ірма Нініашвілі, голова студентського телебачення ДНУ Gonchar TV Антон Алдошин, голова ради студентів ДНУ Тимур Бут, Містер ДНУ-2018 Іван Герасименко, Міс ДНУ-2018 Наталя Беспала, голова організаційного комітету студради ДНУ, постановник дефіле Анна Пархоменко, хореограф-постановник танцювальної студії Move On Євген Могилевський, керівник компанії Study Group Ірина Ганза.

Отже, за рішенням журі, володарями омріяних звань стали: Містер ДНУ – студент фізико-технічного факультету Олександр Сідаш, Міс ДНУ – студентка факультету економіки Анастасія Мосейко. За визначенням ведучого шоу Віктора Паська, Анастасія Мосейко – яскрава, позитивна й творча особистість. Любить подорожі, жодне літо в неї не обходиться без дитячих таборів. З дитинства захоплюється танцями та англійською мовою. Олександр Сідаш – живий доказ того, що мужність, хоробрість і відвертість спокійно можуть уживатися в одному фізтехівцеві. Шкідливі звички – табу для цього юнака.

Перший Віце-Містер – Костянтин Бабенко, перша Віце-Міс – Аліна Троян, другий Віце-Містер – Богдан Попруга, друга Віце-Міс – Єлизавета Золотова. Містер глядацьких симпатій – Кирило Ан та Міс глядацьких симпатій – Олександра Ткач.

Переможці номінацій: Містер мужність – Олександр Сідаш, Містер харизматичність – Костянтин Бабенко, Містер галантність – Кирило Ан, Містер чарівність – Богдан Попруга, Містер благородство – Анатолій Лютіков, Містер креатив – Роман Желтяков, Містер неординарність – В’ячеслав Дениско. Міс чарівність – Ксенія Чапни, Міс ніжність – Тетяна Талько, Міс елегантність – Олександра Ткач, Міс витонченість – Аліна Троян, Міс шарм – Аліна Чалая, Міс ексцентричність – Єлизавета Золотова, Міс артистизм – Тетяна Доманська, Міс грація – Анастасія Мосейко.

Усі учасники отримали від спонсорів заходу багато подарунків, серед яких набори якісної корейської косметики, сертифікати в різноманітні заклади б’юті-сфери, сертифікати на танці, багато солодощів, у тому числі їстівні букети тощо. А переможцям також дісталися сертифікати на навчання в автошколі.

Враженнями від шоу поділилася одна із його організаторок Ольга Задорожна, студентка факультету суспільних наук та міжнародних відносин: «Під час самого концерту підкошувалися коліна – боялися щось зіпсувати в такій грандіозній постановці. Довелося навіть на льоту вигадувати розіграш, коли за лаштунками не встигли змінити декорації і втратили мікрофон. Але я дуже вдячна нашому ведучому Віктору Паськові за те, що він швидко знаходив вихід із будь-якої ситуації. А взагалі найприємніше, що всі в цей день працювали, як один величезний злагоджений механізм: будь-які несправності усувалися за лічені секунди – варто було тільки зателефонувати тим із організаторів, хто знаходився на іншій локації, і все одразу ж вирішувалося. І, звичайно, треба сказати про учасників – вони великі молодці. Витримати п'ять годин концерту дуже важко, але вони впоралися. За ці два місяці я дуже полюбила наших учасників. Вони, в свою чергу, жартома нас, організаторів називали «мамами», бо й посваримо, і похвалимо, і поїсти на репетицію принесемо. Я дуже рада за Сашу і Настю, які стали переможцями, але для мене всі учасники – Містери і Міс ДНУ-2019. Цього року вони всі, дійсно, були гідні цих звань».

 

За матеріалами Інформаційно-аналітичного агентства
Дніпровського національного університету

Designed by Сайт города Читы