Пошук

Виїзний концерт народного ансамблю фольклорного танцю "Веселка"

16 лютого 2020 року народний ансамбль фольклорного танцю "Веселка" відвідав місто Ужгород по запрошенню Ужгородської міської ради. Колектив взяв участь у концертній програмі Park Food Fest «Боздоська палачінта».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Orange Pelican"

29 лютого та 1 березня у Палаці студентів ДНУ відбувся фестиваль сучасного танцю «Orange pelican».

 

 

 

 

Понад 500 талановитих танцівників, більше 170 конкурсних номерів та 17 майстер-класів від крутезних суддів: Кирила Головкіна, Ярослава Кайнара, Антона Овчинникова, Тетяни Тізенберг, Антона Кіби, а також лекція від Кристини Шишкарьової. Усі учасники отримали сертифікати про проходження майстер-класу та автографи в спеціальному фестивальному блокноті.

 

 

Центральний хол Палацу був прикрашений різними фотозонами.

 

 

 

А ще на #OrangePelican у Палаці Студентів ДНУ учасники фестивалю власноруч створювали солом'яну ляльку до масляної , а також навчились нового на хенд-мейд майстер-класах від партнерів фестивалю - Центру Прикладного Образования Логос.

 

 

 

 

 

Мистецька вітальня «Світ краси» та зустріч «Від актора до артиста: півстоліття творчого життя»

19 лютого 2020 року у Малій залі Палацу студентів ДНУ відбулась презентація нового проекту - мистецька вітальня «Світ краси» та зустріч «Від актора до артиста: півстоліття творчого життя» за участі заслуженого артиста України, актора Дніпровського національного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка, - В.Р. Головка.

 

 

 

 

 

Вручення дипломів магістра ФУІФтаМ

Ось так святково та урочисто відбувалось вручення дипломів магістра випускникам факультету української й іноземної філології та мистецтвознавства у Палаці студентів ДНУ! Вітаємо Вас, магістри!

 

 

 

 

 

Designed by Сайт города Читы