Герої спорту ДНУ

20 вересня 2017р. на плащі біля Палацу студентів відбувся спортивно-масовий захід,
з нагоди Міжнародного дня студентського спорту,який відзначається в Україні вже другий рік поспіль.


      Міжнародна федерація студентського спорту проводить цей день під гаслом «Сьогоднішній старт, завтрашні лідери!».


Студенти Дну – кращі і у спорті, і в науці, і в творчості.
У 2017 році відбулася 29 Всесвітня універсіада в китайському Тайбеї, де студенти змагалися з 21 виду спорту. Студент Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара Андрій Говоров виборов золоту медаль в плаванні на дистанції 50 м. батерфляєм з новим рекордом Всесвітньої Універсіади. Свою медаль Андрій подарував музею палацу студентів ДНУ.


З нагоди Міжнародного дня студентського спорту грамотами Дніпропетровського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України були нагороджені кращі студенти-спортсмени:


 Скорик Катерина – студентка Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара, багаторазова переможниця та призерка всеукраїнських та міжнародних змагань з карате;


 Гуділайтіс Анна – студентка Дніпровського національного університету
ім. Олеся Гончара, багаторазова переможниця та призерка всеукраїнських та міжнародних змагань з спортивного орієнтування;


Також на святі своє вітання дарували:
- Народна циркова студія «Радуга»,


- Студенти секції середньовічного історичного бою Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара з показовим виступом.


- Спортивна група підтримки Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара.


Було проведено флемоб « 22 віджимання від підлоги» всіма студентами-учасниками заходу.

Стипендії фонду "Україна" кращим студентам фізтеху

  8 вересня 2017 у Палаці студентів вібдулися урочистості з нагоди вручення стипендій фонду "Україна" Л. Д. Кучми. Що року кращі студенти фізико-технічного факультету отримують нагороди за успіхи у навчанні.

    Перед палацем розгорнули сценічний майданчик кращі колективи палацу - народний ансамбль танцю "Веселка", народна студія сучасного вокалу "Мрія" та народна циркова студія "Радуга". Протягом двох годин відбувалася зустріч студентів різних поколінь - випускників фізтеху 60 року та сьогодняшніх студентів. Потім почалося засідання Вченої ради , де старовинний студентський гімн "Gaydeamys" виконали студенти "Мрії" та хор викладачів та співробітників "Просвіта". 

   Традиційно новий навчальний рік починається з урочистостей, де бере участь президент України 1994 -2005 років Л. Д. Кучма - випускник нашого університету.

Зі святом , першокурсники ДНУ!

f31 серпня, за традицією, біля Палацу студентів пройшла урочиста церемонія "Посвячення у першокурсники". Кожен факультет прийняв вчорашніх абітурієнтів у свої ряди. І виступ ректора М. В. Полякова, і  вручення студентського квитка та залікової книжки  - все це надавало можливості відчути себе  справжніми студентами. А ще виступи колективів "Веселка, "Мрія", "Просвіта" - показали, що верує життя у Палаці студентів. Завершив вечір виступ відомого українського гурту "Вертеп"

Шановні студенти!

Шановні студенти! Чекаємо Вас у колективах нашого палацу!

Designed by Сайт города Читы