Пошук

Звіт Палацу студентів за 2018 рік

Palac zvitye         28 січня у Палаці студентів відбулося засідання Художньої ради, на якому були присутні керівники всіх творчих колективів, співробітники Палацу та представники Ради студентів Університету. Доповіддю директора Палацу, Вадима Стукала, були підведені підсумки роботи структури протягом 2018 року, та затверджено перспективний план роботи Палацу на I півріччя 2019 ріку.

За 2018 рік у Палаці студентів відбулося 272 заходи, які охопили аудиторію понад 54000 глядачів. Усі вони йшли під гаслом «100-річчя Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара».

Так, у жовтні пройшов урочистий студентський бал, присвячений 100-річному ювілею ДНУ. Були задіяні близько 100 пар студентів з усіх факультетів університету. Під час балу відбулося нагородження кращих студентів та активістів іменними стипендіями, грамотами та ювілейними медалями.

На урочистому засіданні Вченої ради було вшановано почесних докторів університету.

У приміщенні Театру опери та балету відбулися урочистості за участі громадськості та відомих випускників університету . Майстри мистецтв привітали Університет святковим концертом.

Заходи Палацу 2018 року вирізнялися багатогранністю творчих напрямків:

  • Масове свято, Міжвузівський фестиваль художньої самодіяльності «Студентська весна – 2018», принесло перемогу студентам ДНУ, які отримали призовий сертифікат за І місце у розмірі 34 000 гривень.
  • Відкритий молодіжний поетичний конкурс «POETRY - 2018», організатор - Народний театр «Маски», за підтримки Дніпровської міської ради та Соборної у місті Дніпро ради.
  • ІІІ всеукраїнський фестиваль «Музичне сузір’я України - 2018»,

організатором якого виступає Народна студія сучасного вокалу «Мрія» при сприянні благодійного фонду Л.Кучми та обласної державної адміністрації.

  • ІV відкритий фестиваль циркового мистецтва України «У колі друзів -2018». Його організовує Народна циркова студія «Радуга» за підтримки Дніпровської міської ради.
  • Всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва «Театральна сесія - 2018», організатором є Народний театр «Маски» за підтримки Дніпровської міської ради та соборної у місті Дніпро ради.

Робота по організації та проведенню заходів різного рівня передбачає тісну співпрацю співробітників Палацу та студентської ради університету.

В урочистостях на «Посвяті у студенти», взяли участь кращі першокурсники та колективи Палацу. Відбулися «Дні першокурсника» та «Дні факультету». Уже традиційними стали: міжфакультетський фестиваль-конкурс талантів серед першокурсників - «Кубок ректора», конкурс творчості та інтелекту «Міс та Містер Університет»,вітання жінок університету з 8 Березня,Всеукраїнська наукова конференція, яка у 2018 році була присвячена 100-річчю з дня народження Олеся Гончара (відбувалася за участі студентського театру «Відлуння» з виставою «Людина і зброя»), «День відкритих дверей» та «День вишиванки», міжфакультетський чемпіонат команд КВН «Майское мясо» , міжвузівський фестиваль «Культура народів світу» (в ІІІ місце), «Брейн-ринг», «Школа ведучих», Новорічні вистави для дітей (протягом 5 днів 13 вистав відвідало більше 1000 глядачів). Також пройшла зустріч студентства міста з призерами «Ліги сміху» командою КВН «ДНІПРО».

Протягом навчального року постійно проводилися екскурсії з історії Палацу, Гетьманства та Університету.

На сьогоднішній день у Палаці студентів працюють 13 творчих колективів художньої самодіяльності, 8 з яких мають звання «народного» . Колективи постійно беруть участь у міжнародних, всеукраїнських, обласних та міських фестивалях, де здобувають перемоги та нагороди різних рівнів. Детальніше з відзнаками кожного колективу можна ознайомитись тут.

Підводячи підсумки роботи Палацу за 2018 рік, необхідно відзначити, що Палац студентів відіграє значну роль у культурно-виховному житті студентства Університету.

 

Студентська весна 2018

 

 

11 квітня у Палаці студентів відбувся фестиваль Студентська весна 2018

100 років Олесю Гончару

 

 

 3 квітня у Палаці студентів відбулося святкове засідання вченої ради університету, присвяченої 100-річчу з Дня народження Олеся Гончара, де студентський театр факультету української й іноземної філології та мистецтвознавства "Відлуння" (режисер доцент кафедри літератури Гонюк Олександра Валеріївна) здійснив показ вистави за мотивами однойменного роману Олеся Терентійовича Гончара «Людина і зброя». Вистава театру мала великий успіх і продемонструвала високий рівень хореографічної, вокальної та акторської підготовки.

Новорічні свята у палаці

Кожного року творчий колектив палацу дуже ретельно готуєься до новорічних свят. Кульмінацією стають новорічни вистави для дітей співробітників ДНУ.

В цьому році палац запрошує до подорожі "Пригоди по казках". Увиставі беруть участь:

- народна студія сучасного вокалу "Мрія",

- народна циркова студія "Радуга"

-народний театр-студія "Маски"

- зразковий театр танцю "La vie"

-народний ансамбль танцю"Веселка",

-танцспортклуб "Ритм"

 

 

 

Фея Казок та зла чаклунка Маліфісента виборюють право користуватися чарівною паличкою. А допомагають добру перемагати і Фіксики, і Лунтик з компанією , і Феї Вінск та навіть черепашки Ніндзя.

15 вистав будуть гарним подарунком для малечі у новорічні дні

Designed by Сайт города Читы