АФІША

" Студентська весна" на першому місті!

30 травня в парку Шевченка на алеї біля Палацу студентів ДНУ відбувся гала-концерт міжвузівського фестивалю творчості «Студентська весна-2018». Уже другий рік поспіль переможці фестивалю отримують грошову винагороду.
Фестиваль-конкурс «Студентська весна» проходить в Дніпрі, починаючи з 60-х років минулого століття. У цьому році в ньому взяли участь всі вузи нашого міста.
На «Студентській весні-2018» можна було побачити все: театральні постановки, музичні та хореографічні виступи, циркові та гімнастичні номери, оригінальний і розмовний жанри, а також фото- та кіномистецтво.
До 100 - річчя чудовий подарунок - 1 місце Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара

 

 

Призери отримали грошову винагороду на розвиток студентської самодіяльності: 1-е місце і сертифікат на 34 000 гривень.

Лауреатами
1. Ілона Кириченко - народна циркова студія «Радуга» 
2. Катерина Соколова та Олександр Келюх - народна циркова студія «Радуга» 
3. Студенти хімічного факультету, переможці «Кубку ректора – 2017» 
4. Катерина Шевчік – студентка 4 курсу економічного факультету
5. Марія Видавська – студентка 2 курсу механіко-математичного факультету 
6. Народна студія сучасного вокалу «Мрія» 

Вітаємо переможців!!!

Свято миру, свободи й весни

У День пам’яті та примирення в Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара пройшов мітинг-реквієм біля меморіалу з викарбуваними прізвищами 160 студентів, аспірантів і викладачів університету, що загинули в 1941-1945 роках. Університетська громада вшанувала подвиг українського народу в Другій світовій війні, його визначний внесок у перемогу Антигітлерівської коаліції над нацизмом, висловила повагу ветеранам, їхній мужності і звитязі, вклонилася пам’яті загиблих воїнів.

Активними учасниками заходу були студенти різних факультетів. Під час урочистостей лунали фронтові поезії випускника університету, видатного письменника, фронтовика Олеся Гончара, якому цьогоріч виповнюється 100 років.

 

Глибоко зворушили присутніх пісні у виконанні народної студії сучасного вокалу «Мрія» Палацу студентів ДНУ.
Выршы читали актори народного театру -студыъ "Маски"
Студенти, викладачі й співробітники університету вшанували героїв Другої світової війни покладанням квітів до меморіалів, які знаходяться на території університету.

Designed by Сайт города Читы