Пошук

Екскурсії для першокурсників

8 вересня Палац відкрив свої двері для знайомства з нашими студентами-першокурсниками.

Екскурсії розподілені між факультетами за графіком й орієнтовані не лише на знайомство з історією будівлі та міста, але й мають на меті показати усі можливості саморозвитку хлопців та дівчат на базі творчих колективів Палацу, заняття в яких абсолютно безкоштовні для наших студентів.

Першими відвідувачами Палацу стали студенти історичного факультету. Хлопці та дівчата з цікавістю роздивлялися одну з перших кам’яних будівель міста, слухали історії, легенди, задавали питання. Також для них у Великій залі Палацу відбувся міні-концерт - презентація від творчих колективів Палацу студентів ДНУ. Піснею привітав відвідувачів соліст народної студії сучасного вокалу «Мрія» Дмитро Шведов, студент факультету фізики, електроніки та комп’ютерних систем. Народний театр-студія «Маски» у складі чотирьох юних акторів, студентів різних факультетів нашого університету, показав цікаву мініатюру. А ще студентам-першокурсникам вдалося поспілкуватися з режисером театру, заслуженим працівником культури України, Ігорем Трахтом. А Ігор Якович в свою чергу запросив їх відвідати спектаклі, що будуть представлені на фестивалі «Театральна сесія», який цього року відбудеться у листопаді у Палаці студентів ДНУ.

Увесь вересень триватимуть екскурсії Палацом для студентів ДНУ. Ми сподіваємося, що наше знайомство буде продуктивним і до лав Палацу, до наших творчих колективів, прийдуть нові учасники.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Designed by Сайт города Читы

Презентація