Пошук

Музей історії університету

Музей історії університету веде свій початок від навчального історичного музею, створено у травні 1950 року доцентом Я.Г. Рубіним. Частина його фонду склала першооснову музею історії ДДУ, який утворився за наказом ректора В.І.Моссаковського 30 березня 1968 року в приміщенні 2-го корпусу (пр. К. Маркса, 36). А згодом був переведений до 1-го корпусу. Велика заслуга у становленні та розквіті музею належить Є.К. Єфремовій, яка протягом багатьох років працювала завідувачем. З 2005 року музей з оновленою експозицією працює в Палаці студентів.

 

 

Фонди музею нараховують 8 350 одиниць збереження. В музейному залі представлено близько 250 експонатів. Музей історії університету є складовою частиною національного музейного фонду України.
Історію університету відображають такі розділи: створення університету, реорганізація системи народної освіти, наукові школи, відновлення університету (1933 р.), період репресій, університет за часів Другої світової війни, відродження та розбудова університету, наукова праця викладачів та студентів, визначні випускники, міжнародні зв’язки, університет сьогодні.

Музей здійснює екскурсії для студентів, школярів та гостей університету.
 
 
 
 

Designed by Сайт города Читы

Презентація