Пошук

Народний театр "Маски"

  Напрям творчості: театральне мистецтво.

Рік заснування: 1972.

Керівник: Трахт Ігор Якович - головний режисер Палацу студентів, Заслужений працівник культури України.

Телефон: (097) 392 53 41

Сайт

70-ті роки - час перших виїздів на фестивалі СТЕМів в Ташкент і Ужгород.

З 1981 року керівником театру мініатюр "Маски" стає учасник театру мініатюр Ігор Трахт – випускник Дніпропетровського металургійного інституту.

1991 рік - театру "Маски" присвоєно «Народний аматорський колектив України».

Під керівництвом Ігоря Яковича Трахта колектив отримував визнання та призові місця у місті Києві, Одесі, Сумах, Донецьку, Запоріжжі, Самарі, Воронежі, Волгограді, Ужгороді та рідному місті Дніпропетровську. У театрі „Маски” Ігор Трахт поставив більше 30 спектаклів та 50 мініатюр. Ігор Трахт має дипломи за кращу режисуру на фестивалях у м.Дніпрі, Запоріжжі, Волгограді, за кращі авторські твори на фестивалях у м.Волгограді, Дніпрі. Має особисті подяки від міського голови та губернатора Дніпропетровської області.

У 1993 році - актори і режисер народного театру "Маски" беруть активну участь у оранізації першого фестивалю молодіжних театрів "Рампа".

1999 рік - театр «Маски» започаткував фестиваль молодіжнгих театрів «Театральна сесія», який збирає аматорські колективи України та іншіх країн. Фестиваль присвячений Міжнародному дню студента 17 листопада.

В репертуарі театру вистави за творами світових авторів.

У 2003 році І.Я.Трахту було присвоєно звання „Заслужений працівник культури України”.

У 2013 році Гран прі фестивалю "Театральная легенда 2013". ( м. Краматорськ)

2014 рік - театр стає лауреатом конкурсу «Студент року»

2015 рік - отримує Гран-прі фестивалю» «Театральний форум» (м. Київ)

2016 рік - Фестиваль «Театральна сесія - 2016» - 3 премії.; Фестиваль «Театральний форум» (м.Київ) – Гран-прі; Фестиваль «Схід-Захід» (м.Краків) – лауреати.; День театру (м.Харків)

Досягнення за 2017 рік:

Народний театр мініатюр «Маски» отримав Гран-при та номінацію «краща жіноча роль» (студентка факультету фізики, електроніки та комп’ютерних систем Єсенія Деревенко), на фестивалі «Театральний форум 2017»,(м. Київ) , отримав Гран-прі фестивалю  «Від Гіпаніса до Борисфена2017», (м. Очаків).  На фестивалі «Театральна платформа 2017» (м. Краматорськ)  отримав номінації : «королева епізоду» та «кращій акторський ансамбль» . Театру надано почесне право показати власну виставу  у рамках фестивалю «Платформа 77» (м Харків, 2017р.) У «Театральній сесії - 2017» отримав номінації: «краща режисура», « краща жіноча роль 2 плану», « король епізоду».

Народним театром-студіею «Маски»започатковано та проведено перший відкритий поетично-музичний конкурс «POETRY-2017» серед студентів ДНУ та інших вишів нашого міста.

Шлях до театру завжди відкритий для талановитих і - головне - працездатних творчих особистостей - студентів ДНУ та інших ВНЗ Дніпра.

Designed by Сайт города Читы