Фізтех єднає покоління

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара відвідає Президент України (1994-2005), видатний випускник університету Леонід Кучма.
На розширеному засіданні Вченої ради ДНУ у Палаці студентів за участю студентів та викладачів фізико-технічного факультету Почесний доктор ДНУ, професор Леонід Кучми буде  вручено за традицією іменні стипендії Президентського фонду «Україна» кращим студентам фізико-технічного факультету.

Варто відзначити, що за понад десять років діяльності стипендіальної програми Фонду «Україна» були відзначені за успіхи в навчанні, науковій та громадській роботі більше 80 найкращих студентів фізико-технічного факультету. Сьогодні багато з них уже захистили дисертації, навчаються за кордоном, працюють над новими розробками ракетно-космічної техніки в ДКБ «Південне» ім. М.К. Янгеля та ВО «Південмаш» ім. О.М. Макарова.

Після засідання Вченої ради планується традиційна «вереснева» зустріч Леоніда Кучми зі своєю студентською юністю в Alma mater з однокурсникіами – випускниками фізтеху 1960 року.

31 серпня, 17:30

ПОСВЯТА У СТУДЕНТИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ОЛЕСЯ ГОНЧАРА!

ЧЕКАЄМО НА ВСІХ ПЕРШОКУРСНИКІВ!

31 серпня відбудеться традиційне свято для першокурсників «Посвята у студенти» Збір біля Палацу студентів (Парк ім. Т.Г. Шевченко) о 17.30

У програмі:

-         Виступ ректора професора Н.В. Полякова;

-         Знайомство з деканами та головами студентських рад факультетів;

-         Вручення символів студентства;

-         Вшанування історичного минулого університету;

-         Виступ гостей свята гурту «Вертеп».

 

Designed by Сайт города Читы