Пошук

Новорічні свята

Пригадуєте, на початку навчального року у Палаці студентів ДНУ відбувалися екскурсії-знайомства для першокурсників із творчими колективами Палацу?! Саме тоді до колективів прийшли нові учасники, студенти, які забажали приєднатися до нашого вируючого творчого життя. І вже цього грудня вони змогли випробувати свої сили і показати набуті знання, ставши безпосередніми учасниками новорічних екскурсій. Допомагали ж їм вже досвідчені студенти, які багато років займаються у наших творчих колективах.
Екскурсія у «Світ улюблених казок» була скомпонована, як подорож із однієї локації в іншу, із однієї казки - у наступну.
Так, неабиякий талант проявив Дуленко Іван, студент факультету прикладної математики. Займаючись у народній цирковій студії «Радуга», він забажав спробувати себе у якості актора і неперевершено впорався із роллю головного лісового троля.
Прикрасою свята стали народний ансамбль фольклорного танцю «Веселка» та Танцспортклуб «Ритм», учасники якого приголомшували своїми гарними танцями.
Учасники народної студії сучасного вокалу «Мрія» Дмитро Шведов (ФТФ), Світлана Пархомук (ФСЗМК), Марфенко Анастасія (ФФЕКС), Овечкіна Катерина (ФУІФМ), Качуренко Анна (ФФЕКС), Забіяка Валерія (ФПіСО), не тільки співали, а й допомагали у якості аніматорів, граючи з запрошеними дітьми. А Дмитро, який нещодавно увійшов у 20-ку кращих співаків вокального шоу #ЯZIRKA, встигав ще й перетворюватися на справжнього дракона. А Світлана Пархомук , лауреат цьогорічного конкурсу «Студент року», спробувала себе у новому амплуа, тільки уявіть, у якості ляльковода.
Цілу низку змагань та випробувань для дітлахів вдалося втілити учасникам народного театру-студії «Маски». Так, студенти Борис Хмеловський (ЮФ), Ніка Гальчук (ФУІФтаМ), Дарина Кіліновська (ФПМ), Анастасія Тесленко (ФПМ), Наталія Лисенко (ЮФ), Софія Писна (ФУІФтаМ) стали не тільки ведучими частини заходу, деякі з дівчат спробували себе ще й ролі чарівного магічного дзеркала, що задавало питання і загадки дітям.
Не залишилися осторонь і дівчата театру танцю «La Vie»: Буциченко Софія (ФСНМВ), та Савченко Олеся (ФУІФтаМ). Вони танцювали, грали з дітьми і були постійними помічницями для учасників заходу.
І не можна не згадати про одного з найголовніших персонажів свята - Святого Миколая, роль якого вже четвертий рік поспіль виконує талановитий студент Добродомов Олександр (ФТФ). Сашко є не тільки постійним учасником науково-практичної конференції «Людина і космос», він також є лауреатом іменної стипендії імені Макарова, а ще є керівником групи у проєкті «Студентська ракета».
Ось так студенти різних спеціальностей Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара змогли віднайти у собі нові таланти, відкрити нові грані і можливості. А найголовніше — вони дарували казку дітям!
 
 
 

Designed by Сайт города Читы

Презентація