Пошук

"Студентський бал - 2019"

«Студентський бал - 2019»

Чи можливо за п’ять років навчання в університеті, бодай один раз не потрапити на урочистий студентський бал?! Неприпустимо!!!

Вже традиційно у жовтні кожного року дівчата хвилюються, розшукуючи найгарніші вечірні сукні, а хлопці з зітханням дістають із шаф вишукані костюми, щоб відтінити красу своїх партнерш, адже вони готуються до найелегантнішого свята року – «Студентського балу».

Звісно, сучасний бал вже не такий, як перший, що відбувся у Катеринославському університеті ще у 1918 році. Ні, він не гірший, навпаки, бал пронизаний творчими ідеями студентів, наповнений талановитими виступами, цікавими задумами і неординарним їх втіленням.

Так, цьогорічні талановиті ведучі, студенти - Кирило Ан та Анна Кравчук надали гостям можливість уявити себе на зйомках репортажу ГончарТВ, побувати наче за лаштунками камер. Одночасно будучи споглядачем веселих діалогів ведучих та беручи безпосередню особисту участь у неповторному святі.

Що ж таке бал?! – Так, перш за все – це танці. З початку начального року хлопці та дівчата невтомно готувалися, розучували танцювальні Па вальсу, полонезу, сальси під керівництвом Галини Лідовської (керівник танцспортклубу «Ритм» Палацу студентів). За весь вечір на паркеті побувало більше 100 студентських пар.

             Бал стрімко змінював напрями від хореографії у виконанні учасників колективу «Майстерня хореографії» (керівники Світлана та Сергій Туркови) до поезії від вихованців Народної театру-студії «Маски» (керівник Ігор Трахт); від поезії до класичної музики (ансамбль скрипалів «Овація», керівник Владислав Лисан); від інструментальної композиції до вокалу від Людмили Іщенко (Народна студія сучасного вокалу «Мрія», керівники Оксана Рудковська та Людмила Іщенко) і знову до танців офіцерів (народний ансамбль фольклорного танцю «Веселка», керівник Сергій Жир); навіть циркове мистецтво мало місце на балу втілене жонглером, Сергієм Пащенко, студентом факультету фізики, електроніки та комп’ютерних систем (народна циркова студія «Радуга», керівник Тетяна Золотова).

Не забули на святі й про веселощі, ведучі у жартівливій формі розіграли серед гостей подарунки. Постійні перевтілення та гості жарти Ані та Кирила нікого не залишили байдужим.

Незмінним атрибутом свята стали тематичні фотозони, які власними руками створювали студенти ДНУ, а окрасою початку вечора стали міми та акробати, які розважали гостей.

Не варто забувати й про офіційну частину свята: проголосити бал відкритим випала честь в.о. проректора з науково-педагогічної роботи Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара - Дмитру Свинаренко, директору Палацу студентів – Оксані Рудковській та голові Ради студентів – Тимуру Буту. Також вони нагородили подяками та пам’ятними подарунками кращих та найактивніших студентів нашого університету.

 

Осінній чарівний вечір зібрав під дахом Палацу істинних шанувальників краси і мистецтва, талановиту небайдужу молодь, яка є обличчям і гордістю Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

 

Designed by Сайт города Читы

Презентація