Пошук

👻«Хелловін - 2020»🎃 Містична екскурсія у Палаці студентів ДНУ

З кожним роком все більше зростає популярність свята Хелловіну.Тож усі творчі працівники Палацу студентів Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара не змогли залишитися осторонь і підготували для відвідувачів тематичну екскурсію по містичному Потьомкінському палацу. На щастя, величезна площа приміщень дозволила виконавцям та глядачам дотриматися усіх карантинних вимог.

Починаючи свою подорож темними коридорами Палацу, гості навіть не довідувалися, що їх чекатиме така різноманітна програма. Знайомлячись з історією будівлі, відвідувачі переходили з однієї локації в іншу: подивилися захопливий фільм про підземні ходи й побували в одному з них, тікали від привидів у темряві, не очікуючи, що потраплять на справжній відьомський шабаш і навіть особисто побувають на балу вампірів, а під час перегляду міні-спектаклю за мотивами повісті Миколи Гоголя «Вій», ледве не опинилися у лапах нечистої сили.

Наостанок гості отримали символічні обереги від злих сил і продовжили із задоволенням фотографуватися у страхітливих фотозонах та ділитися враженнями один з одним.

У цей вечір гості мали можливість побачити  це феєричне дійство завдяки наполегливій праці та старанню працівників та творчих колективів Палацу студентів:

  • народна студія сучасного вокалу «Мрія»;

  • народна циркова студія «Радуга»;

  • народний театр-студія «Маски»;

  • народний театр танцю «LaVie»;

  • ансамбль «Овація» та інші.

Ми щасливі, що навіть у складних умовах карантину, нам вдалося втілити у життя цікаву, загадкову та містичну екскурсію, яка залишила слід у серцях відвідувачів.

 


 
 
 

Designed by Сайт города Читы

Презентація