Пошук

Марафон патріотичних мистецьких подій, присвячений Героям Небесної сотні

27 лютого 2021 року у Палаці Студентів Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара відбувся Марафон патріотичних мистецьких подій, присвячений Героям Небесної сотні.

У рамках Марафону відбулись заходи творчого, патріотичного та виховного спрямування, присвячені подіям Майдану: Відкритий конкурс української патріотичної пісні та поезії «Поклик Серця», тематична фотовиставка, перегляд програми «Світ у пошуках щастя» пісочного Арт-театру «Три сестри» та зустріч з учасниками Революції Гідності.

Організаторами заходу стали: Дніпропетровська обласна організація всеукраїнського об’єднання ветеранів, РБФ «Правозахист», Палац студентів Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара за підтримки Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Ведучими заходу були: директорка Палацу студентів ДНУ – Оксана Рудковська та Ігор Кирильчатенко, ветеран АТО, актор Дніпровського національного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Шевченка.

Розпочався марафон творчими виступами колективів Палацу студентів ДНУ: народної студії сучасного вокалу «Мрія», народного ансамблю фольклорного танцю «Веселка», ансамблю «Овація». Колективам вдалося створити урочисту святкову атмосферу, а під час виконання солісткою студії «Мрія» Людмилою Іщенко пісні «Плине кача», розчулені глядачі піднялися і дослухали виступ стоячи. Також артисти та відвідувачі вшанували пам'ять Героїв України, Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя за нашу рідну землю, за Україну хвилиною мовчання.

Відкритий конкурс української патріотичної пісні та поезії «ПОКЛИК СЕРЦЯ» розпочався знайомством із поважним журі у складі:

-        Дмитро Свинаренко, к.т.н., проректор ДНУ з науково-педагогічної роботи;

-        Людмила Іщенко, володарка Гран-Прі міжнародних вокальних конкурсів, керівник народної студії сучасного вокалу «Мрія» Палацу студентів ДНУ;

-        Ірина Пасько, к.н.ф., доцентка кафедри української літератури ДНУ імені Олеся Гончара;

-        Ігор Трахт, заслужений працівник культури України, керівник народного театру-студії «Маски» Палацу студентів ДНУ;

-        Володимир Лендич, голова Дніпровської міської організації всеукраїнського об'єднання ветеранів;

-        Марина Чекалкіна, заслужена працівниця культури України, директорка МКЗК «Дніпровська дитяча музична школа №15», лауреат міжнародних фестивалів та конкурсів.

Учасниками конкурсу патріотичної пісні та поезії «Поклик Серця» стали не лише талановиті мешканці Дніпра, а й виконавці з інших міст та сіл області. Компетентне журі переглянуло творчі конкурсні виступи і, доки йшло обговорення результатів, глядачі насолоджувалися переглядом програми «Світ у пошуках щастя» пісочного Арт-театру «Три сестри» та зустріч з учасниками Революції Гідності.

«27 лютого ми відвідали Відкритий конкурс української патріотичної пісні та поезії «Поклик серця» у рамках Марафону патріотичних митецьких подій, присвяченого Героям Небесної сотні. Для мене як для справжньої патріотки нашої держави дуже важливо та радісно, що в нашому місті відбуваються такі заходи. Увесь час я з великою зацікавленістю дивилася виступи й можу з гордістю сказати, що в нашій країні дуже талановиті люди! Талановиті та різні. Пісні, які співала старша вікова категорія, вірші, які читали дівчата з нашого університету, зворушували своєю щирістю й ліризмом, це було неймовірно та дуже душевно! Після того, як програма була завершена, я спитала свою одногрупницю про її враження. Її думка була суголосна моїй: «Цей захід був для мене повною інтригою. Я з повагою і любов'ю ставлюся до нашої країни, тому чекала його з нетерпінням і очікувала, що мені сподобається, але те, що я пережила, просто не можна передати словами. На самому початку при читанні поезії про кохання солдата АТО і його дівчини я розплакалася й не могла зупинитися до кінця заходу. Кожна пісня, кожна поезія викликала у мене щире й непідробне захоплення. Найбільше мене вразили виступи дівчат із нашого університету й колективу ветеранів, які дуже зворушливо співали. Я в захваті і дуже хотіла б взяти участь наступного разу в подібному заході. Хочеться висловити подяку організаторам за чудову можливість ще раз відчути себе патріотами рідної країни. Герої не вмирають, поки живе пам‘ять про них!» - поділилися своїми враженнями про захід Гарбуз Владоміра та Селіна Дар‘я, студентки групи УТ-20-1.

Можна підбити підсумки заходу і з упевненістю сказати, що була досягнута мета, яку ставили перед собою організатори свята: вшанувати подвиг учасників Революції Гідності та увічнити пам’ять Героїв Небесної Сотні.

 

Designed by Сайт города Читы

Презентація