Пошук

Екскурсія-перформанс «Легенди замків Європи»

Цієї осені творчому колективу Палацу студентів Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара вдалося підготувати для відвідувачів нову екскурсію-перформанс «Легенди замків Європи» за підтримки "Культурної столиці". Поєднавши містику, казки та легенди з реальністю, нам вдалося вплести в екскурсію багатогранну та дивовижну історію Палацу. Захід побудований таким чином, що відвідувачі бачать, слухають і стають безпосередніми учасниками історій та легенд. Ця екскурсія спрямована на привернення уваги до пам’ятки архітектури, яка дуже потребує збереження і піклування.


Майже 230 років Палац охороняє свої таємниці: цікаві та містичні, веселі та химерні. Подорож Палацом розпочинається незвично, не з центрального парадного входу, а з цокольного поверху. У першій кімнаті ми з гостями одразу пригадуємо наші дитячі казки, які, як виявляється, не такі вже й дитячі, якщо звернутися до справжніх легенд.
Все у нашому житті підкорюється любові. Так, у першій локації гості бачать сплячу красуню, яку занапастила на вічний сон у замку зла відьма. А поруч з нею – таємниче дзеркало, символічний атрибут багатьох казок, який і в нашому палаці виконує свої магічні функції.
Коридори старовинного Потьомкінського палацу темні, таємничі, тут можна натрапити навіть на лігво самого дракона. У багатьох замках Європи були таємні ходи, які служили різним цілям. І в кожному замку було повнісінько своїх маленьких секретів. Так, і в нашому Палаці зберігаються справжні скарби, які наші гості обов’язково побачить на власні очі.  
Крокуючи крізь темні відьомські ліси, відвідувачі на власні очі побачили страшенного вовкулака, побували на театральній виставі, де героєм став справжній вампір граф Дракула.

Кожна зала, коридор, хол – усі локації прикрашені тематично, підготовані фотозони. Так, у галереї гетьманів на гостей чекає таємнича історія про Мазепу, а у холі з жіночим розписом навіть можна стати свядком відьомського шабашу. Спіритичний сеанс наприкінці екскурсії нікого не залишить байдужим.

 

 

 

Designed by Сайт города Читы

Презентація