Пошук

Новорічні вистави 2020 року

Майже 1000 маленьких глядачів побували в Палаці студентів ДНУ під час новорічних свят. Цього року творча група обрала казковий сюжет «Красуня та чудовисько».

 

До підготовки вистав дуже ретельно ставляться всі колективи Палацу. Одразу два театральні колективи опановували тексти героїв казки. Народний театр-студія «Маски» (керівник – Ігор Трахт) та студентський театр «7 акторів» об’єдналися у справжню велику акторську родину. Уявіть собі – 10 вистав за 4 дні! «Навантаження, як у справжньому театрі, а в мене перша сесія, – говорить Євгенія Королюк, студентка 1-го курсу факультету економіки. – Але я розуміла, що повинна розрахувати свій час так, щоб мене вистачило на всі дні сесії та новорічних вистав. Іноді дуже хотілося відпочити, але відповідальність і бажання все встигнути допомогли добре підготуватися».

А ось дівчата з народної студії сучасного вокалу «Мрія» вже вдруге брали участь у виставах. «Цього року ми виконували аж три вокальних номери – бо це ж мюзикл, тому пісенну частину повністю готував наш колектив. До того ж, це так цікаво, коли діти просять сфотографуватися: ми відчуваємо себе справжніми зірками. А коли ще й викладачі здивовано констатують, що вражені нашими талантами, то ми дійсно починаємо пишатися нашим колективом і можливістю дарувати всім радість», – поділилася враженнями учасниця «Мрії», студентка юридичного факультету Анастасія Жук.

Театр танцю «La vie» (керівник – Катерина Федчун), народна циркова студія «Радуга» (керівник – Тетяна Золотова), танцспортклуб «Ритм» (керівник – Галина Лідовська) підготували цікаві композиції для сценарного втілення задуму.

«Наші вистави відрізняються від багатьох інших тим, що вони інтерактивні. Перед початком вистави гості фотографуються біля креативних ялинок, потім потрапляють на дитячу дискотеку, яку готували студенти-учасники народного ансамблю танцю «Веселка» (керівник – Сергій Жир). А саме дійство проходить не тільки на сцені, а й серед наших маленьких глядачів, які можуть потиснути руку справжньому принцу чи потанцювати з Фіфі та Люм’єром – казковими героями «Красуні та чудовиська, – прокоментувала директорка Палацу студентів Оксана Рудковська. – І ми намагаємося приділити увагу кожному гостю, поспілкуватися і подарувати новорічний настрій, а діти, у свою чергу, можуть допомогти прикрасити ялинку і розповісти віршик Святому Миколаю».

Новорічні свята тривають, а Палац студентів вже міркує, чим буде дивувати наступного року.

Палац студентів ДНУ

Designed by Сайт города Читы

Презентація