Пошук

Фотовиставка «У кожного свій фронт»

У Палаці студентів ДНУ відкрито благодійну фотовиставку «У кожного свій фронт»!

Фотовиставка представлена світлинами, головним меседжем котрих є боротьба у різних її проявах: викладачі, студенти, дніпряни, кожен з яких на своєму «фронті» наближає Перемогу.

Підтримали захід Департамент освіти і науки Дніпропетровської ОДА та Козацький Благодійний Фонд "Меморіал Сірка".
Саме у співпраці Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара та благодійного фонду організовано збір коштів на помпу для аспірації та іригації й супутні матеріали для військового шпиталю.

Факультет економіки представив мистецькі роботи, які відображають погляд молоді на сьогодення. Студентки Софія Кривонос та Марія Денісова зробили серію фотографій, що має назву «Неприйняття реальності». Кожне фото як відображення емоцій, що викликає війна.
Факультет української й іноземної філології та мистецтвознавства вразив наданими плакатами на тему війни.
Факультет систем і засобів масової комунікації, юридичний факультет та факультет психології та спеціальної освіти надали світлини своїх студентів, співробітників, випускників, котрі волонтерять, воюють, стоять на захисті нашої держави у тилу і на полі бою.

Палац студентів ДНУ та університет безпосередньо представили на розсуд відвідувачів світлини своєї волонтерської роботи, підтримки бойового духу бійців та вимушених переселенців, важливої роботи, що тримає стабільність за межами передової.

Відкриття стало дійсно особливим, адже ще до початку відкриття відвідувачі одразу поринули в атомферу урочистості завдяки перформансу «Дерево життя».

Варто згадати про студентські творчі колективи Палацу, виступи котрих надали заходу відчуття єдності, завершеності та певної атмосфери. Народний театр-студія «Маски», народна студія сучасного вокалу «Мрія», народна циркова студія «Радуга», ансамбль «Овація» - колективи, що вражають своїм професіоналізмом та наполегливою роботою.

Фотовиставка чекає на відвідувачів у Палаці студентів ДНУ.
Закликаємо кожного зробити добру справу і доєднатися до благодійної акції, зробивши добровільний внесок на спеціальний рахунок: https://send.monobank.ua/jar/6sfM7td7vS

Разом до Перемоги!

 

 

 

 

 

 

 

Designed by Сайт города Читы

Презентація