Пошук

У колі друзів

14 травня в Палаці студентів Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара відбувся ІI відкритий фестиваль циркового та хореографічного мистецтва України "У колі друзів -2016


Це єдиний в своєму роді фестиваль дитячої циркової творчості у нашому місті та області.
Фестиваль було започатковано ще наприкінці 90-х рр. керівниками народної циркової студії «Радуга» Палацу студентів – Тетяною Золотової та Ларисою Старікової. Велика справа залучення юних талантів до циркових премудрощів- це дуже цікава робота. Свято відбулося завдяки великій підтримці ректора нашого університету Миколи Вікторовича Полякова , директора Палацу Вадима Вікторовича Стукала та організаційного комітета!
​ Цей фестиваль не є комерційним і мета його – дружня атмосфера артистів циркового та хореографічного мистецтва, обмін професійними здобутками, підтримка талановитих дітей та молоді, та спілкування як дорослих, так і малечі.
​Цього року у фестивалі брали участь діти від 3 років та дорослі не тільки з Дніпропетровської області, а й з Харкова.
​ Програма складалася з одиного етапу за різними жанрами. Членами журі були професіональні фахівці: - майстер спорту, директор спортивної школи зі стрибків на батуті – Артем Пачковський -Керівник зразкового театру танцю, заслужений працівник культури України – Людмила Вінокурова. Художній керівник Палацу– Оксана Рудковська та кандидат наук з фізичного виховання та спорту,доцент кафедри гімнастики Дніпропетровского державного інституту фізичної культури та спорту - Олена Власюк. Голова журі - директор дитячо-юнацькаого циркового міжнародного фестивалю «Яскрава арена», голова управління громадської організації «Яскрава країна» - Ольга Обласова.
Слід зазначити, що сам фестиваль проводився в нестандартній формі – перегляд номерів було складено у вигляді концертної програми, а після виступів всіх учасників було запрошено на площу перед Палацом – де був розважальний майданчик, проводився майстер-клас з хула-хупів для всіх бажаючих, а також анімаційна программа для дітей.
Нагородження теж було незвичайне – його проводили костюмовані персонажі XVIII століття. Всі учасники фестивалю отримали пам’ятні дипломи, медалі та подарунки.
​"Гран-Прі" соло завоював - Ілля Данілішин м. Дніпропетровськ,Кубок "Глядацькі симпатії отримала циркова студія - "Оба-на". Кер. Чепа Янина.
Також фестиваль відкрив багато студентських талантів нашого університету: з яскравим вогняним шоу та хула-хупами перемогу отримала студентка економічного факультету – Ганна Марченко, І місце у номінації повітряні полотна здобула студентка факультету української й іноземної філології та мистецтвознавства - Єлізавета Горела. А «Гран-Прі» - фестивалю отримала народна циркова студія «Радуга» Палацу студентів Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара.
Чекаємо всіх наступного року на фестивалі"У колі друзів"

View the embedded image gallery online at:
http://palac.dp.ua/news/39-u-koli-druziv#sigFreeId3e537e9709

Designed by Сайт города Читы

Презентація