Пошук

Важлива подія

23 вересня 2019 року у Палаці студентів Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара відбулося засідання Художньої ради, на якому Вадим Стукало, директор Палацу студентів, передав повноваження директора Оксані Рудковській, художньому керівнику Палацу студентів.

Ще студентом Дніпропетровського державного університету, Вадим Стукало став заступником секретаря комітету комсомолу університету, потім був заступником голови профспілкового комітету, членом обкому профспілки працівників освіти та науки. У 1995 році обійняв посадудиректора Палацу культури студентів.

За професійні знання, досвід та компетентність у роботі Вадим Стукало в 1999 році нагороджений медаллю "За заслуги перед містом".

У 1999 році у Палаці студентів ДНУ завдяки директору була відкрита «Галерея гетьманів України», яка і досі залишається єдиним зібранням в Україні, яке експонує портрети 17 найвидатніших козацьких воєначальників та меценатів України ХVIІ - ХVIIІ століття.

У 2000 році Вадиму Стукало було присвоєне звання заслуженого працівника культури України.

За ініціативою директора у 2010 році студентками факультету української й іноземної філології та мистецтвознавства кафедри образотворчого мистецтва і дизайну виконано розпис стелі правої галереї Палацу студентів Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара. У 2018 році було проведено роботу по розпису стелі лівої галереї Палацу.

Оксана Рудковська у 1993 році, навчаючись на 4-ому курсі Дніпропетровського державного університету на філологічному факультеті, була прийнята на роботу до Палацу на посаду методиста ІІ категорії. Згодом стала завідуючою дитячим сектором, а з 1999 року – художнім керівником Палацу студентів. У 2001 році започаткувала вокальний колектив «Мрія», який у 2006 році отримав звання «народний».

Оксана Рудковська започаткувала Всеукраїнський фестиваль «Музичне сузір’я України», безліч разів виступала у якості режисера, члена журі та ведучої фестивалів «Студентська весна», «Рампа», «Театральна сесія» та інших.

Має нагороди: медаль «За заслуги перед ДНУ», медаль «За служіння мистецтву», особливу відзнаку Президентського фонду «Україна» Леоніда Кучми.

Зараз отримує другу вищу освіту за напрямком «Режисура та викладання фахових дисциплін» у Київському національному університеті культури і мистецтв (м.Київ).

 

Designed by Сайт города Читы

Презентація