Пошук

Театральна сесія

Ідея проведення фестивалю молодіжних театрів «Театральна сесія» виникла в 1999 році в народному театрі-студії ДКС ДНУ «Маски». У цьому ж сезоні, восени відбулося знайомство глядачів з новим театральним фестивалем в Дніпропетровську.

З цих пір фестиваль проводиться щорічно і присвячується Міжнародному Дню студента - 17 листопада.

З самого початку фестиваль був покликаний відкривати для широкого глядача нові театри і нові таланти. Засновником «Театральній сесії» виступив Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара.

Основна відмінність фестивалю від інших - наявність режисерського журі. Кожен з режисерів-учасників заповнює спеціальну анкету, в якій вказані 12 професійних номінацій. В анкеті зазначаються претенденти на перемогу в тій, чи іншій номінації. (Крім акторів свого колективу). А далі - шляхом підрахунку голосів спільно режисери виявляють імена переможців і лауреатів. Природно, що «приз глядацьких симпатій» присуджується на підставі голосування глядачів.

Як і всі подібні починання, фестиваль «Театральна сесія» переживає свої злети і відносні падіння. Але, незважаючи ні на що, за всі попередні «сесії» на сцену Палацу студентів ДНУ виходили понад 30 театрів з Росії, Білорусії та України.

Оргкомітет фестивалю вірить в те, що новий фестиваль подарує вимогливому дніпропетровському глядачеві безліч позитивних емоцій, знайомство з новими театрами і довгоочікувані зустрічі з уже відомими улюбленими театрами.

Детальна інформація за номером:  (097) 392 53 41 – Ігор Якович Трахт - голова оргкомітету фестивалю, керівник театру "Маски"

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Спілка фестивалю ВК

 

Designed by Сайт города Читы