Пошук

Народна студія образотворчого мистецтва - галерея "Проспект мистецтв"

Напрям: образотворче мистецтво.

Рік заснування: 1956.

Керівник: Павловець Олександр Єгорович

Телефон: (067) 560 16 54

Після створення у 1956 році студію очолили відомі на всю Україну художники-педагоги – Яків Калашник і Михайло Пушний. За роки свого існування студія відрядила в творче життя багато митців відомих на Україні та за кордоном. З 1989 р. народною студією образотворчого мистецтва керує учень М.Пушного, вихованець студії, Олександр Єгорович Павловець.

У своїй роботі студія зберігає традиції реалістичного мистецтва. Твори учнів О.Є.Павловця визначаються високою майстерністю техніки малюнку та живопису. Студійці працюють у жанрі натюрморту, пейзажу та портрету.

Протягом усіх років існування студії твори учасників експонувалися на обласних, республіканських і всесоюзних фестивалях народної творчості, про що свідчать численні дипломи та грамоти. Деякі молоді митці нагороджені срібними та бронзовими медалями ВДНГ за участь у виставці „Наука та культура Дніпропетровської області”.

Сьогодні актив студії образотворчого мистецтва складають студенти Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, які навчаються за спеціальностями „образотворче мистецтво”, „дизайн реклами”. Для вдосконалення художніх умінь молодих митців, разом з кафедрою образотворчого мистецтва університету, студія створила галерею „Проспект мистецтв”, де постійно відбуваються виставки студентських робіт. За останні три роки організовано та проведено понад 25 виставок і презентацій, що є дуже важливим і для самих молодих художників, і для гостей і відвідувачів Палацу студентів.

 

Designed by Сайт города Читы