Фізтех єднає покоління

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара відвідає Президент України (1994-2005), видатний випускник університету Леонід Кучма.
На розширеному засіданні Вченої ради ДНУ у Палаці студентів за участю студентів та викладачів фізико-технічного факультету Почесний доктор ДНУ, професор Леонід Кучми буде  вручено за традицією іменні стипендії Президентського фонду «Україна» кращим студентам фізико-технічного факультету.

Варто відзначити, що за понад десять років діяльності стипендіальної програми Фонду «Україна» були відзначені за успіхи в навчанні, науковій та громадській роботі більше 80 найкращих студентів фізико-технічного факультету. Сьогодні багато з них уже захистили дисертації, навчаються за кордоном, працюють над новими розробками ракетно-космічної техніки в ДКБ «Південне» ім. М.К. Янгеля та ВО «Південмаш» ім. О.М. Макарова.

Після засідання Вченої ради планується традиційна «вереснева» зустріч Леоніда Кучми зі своєю студентською юністю в Alma mater з однокурсникіами – випускниками фізтеху 1960 року.

Designed by Сайт города Читы