Пошук

Фотовиставка «У кожного свій фронт»

#Разом_до_Перемоги

📆 22 листопада у Палаці студентів ДНУ відкривається благодійна фотовиставка «У кожного свій фронт»❗

Виставка проводиться за підтримки Департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА та Козацького Благодійного Фонду "Меморіал Сірка" і присвячується 1️⃣0️⃣4️⃣-річчю Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара та 7️⃣0️⃣-річчю відновлення діяльності Палацу,  як закладу культури для молоді.

У центрі фото📷виставки – випускники, викладачі і студенти ДНУ, наші земляки, які щоденно виборюють на фронті Перемогу🇺🇦 та працюють заради неї в тилу.

Імпреза – чергова благодійна акція ДНУ на підтримку Дніпропетровського обласного військового шпиталю. Від самого початку війни наш університет неодноразово збирав кошти на медикаменти для поранених.

Тепер університет долучається до облаштування нового хірургічного корпусу військового шпиталю – і відкриває збір💳 на помпу для аспірації та іригації і супутні матеріали. Це лапароскопічне обладнання шведської компанії Brightfield використовуватиметься під час ендоскопічних операцій для підтримання заданого тиску.

📌 Кожен може приєднатися до благодійної акції, зробивши добровільний внесок на спеціальний рахунок: https://send.monobank.ua/jar/6sfM7td7vS

У виставці «У кожного свій фронт» візьмуть участь 5️⃣ факультетів Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара:
🔹 Факультет економіки ДНУ ім. О.Гончара і ФУІФМ ДНУ імені Олеся Гончара – нададуть мистецькі роботи, що відображають погляд молоді на сьогодення
🔹 Факультет систем і засобів масової комунікації, Юридичний Факультет та факультет психології та спеціальної освіти – нададуть світлини своїх студентів і співробітників, які наразі виконують дуже важливу місію – стоять на захисті💪 держави на передовій і в тилу.

Перед початком заходу відбудеться перфоманс «Дерево життя».

#ДНУ #благодійність_в_ДНУ
#Палац_студентів_ДНУ #ФЕК_ДНУ #ФУІФМ_ДНУ #ФПСО_ДНУ #ФСЗМК_ДНУ #ЮФ_ДНУ

Designed by Сайт города Читы

Презентація