Пошук

"Хеллоуін"

Палац студентів Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, за фінансової підтримки програми «Культурна столиця», запрошує всіх бажаючих на свято Хелоуіна! Цього року темою екскурсії обрано "Культуру замків Європи".

У стінах старовинного Палацу Вас зустрінуть містичні персонажі, знайомі по відомим операм, мюзиклам та казкам. Герої відомих історій замків старої доброї Англії, Румунії, Франції та Італії! Справжній бал темних сил, веселих перевтілень і жахливо прекрасних зустрічей. Все буде привабливо і таємниче! З перших хвилин програми Ви опинитесь в містичній кімнаті зі сплячою царівною і зможете задати питання чарівному дзеркалу, взяти участь в розіграші пам’ятного сувеніру, а також скуштувати вино з льохів графа Дракули. Можливо саме Вам дістанеться молодильне яблуко! Любителям гострих відчуттів сподобається справжній дракон разом з кровожерливими дикунами. Найголовніше завдання для наших гостей - зберегти спокій, проходячи крізь таємничий ліс, наповнений відьомськими вогниками, залишитися непоміченим, перебуваючи біля справжньої Мавки в оточенні русалок. Не перетворитися на камінь після погляду Медузи Горгони і не заговорити з жахливим клоуном.

Пройшовши всі ці випробування, Вам стануть небайдужі витівки сімейки Адамсів. Ми запросимо охочих на спіритичний сеанс! Не гайте час і оберіть свій вечір для зустрічі! А ми влаштуємо все так, щоб Ви побували у вирі подій яскравого свята! Програма проходить з дотриманням усіх карантинних вимог.

Designed by Сайт города Читы